Poznaj nasz zespół

mgr Alina Borzym

język francuski, pedagog szkolna

mgr Edyta Bretsznajder

język angielski, wychowawczyni klasy IC

mgr Agnieszka Chmiel

matematyka

mgr Małgorzata Dudzińska

wychowanie fizyczne, doradca zawodowy, wychowawczyni klasy IB

mgr Beata Działo

nauczyciel bibliotekarz, informatyka, matematyka- urlop

mgr Irena Dziamarska

biologia, przyroda, wychowawczyni klasy IIIC

mgr Mariusz Dziewic

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy IIB4

mgr Agata Figiel

język angielski, wychowawczyni klasy IIIA

mgr Dorota Giezek

fizyka, przyroda, wychowawczyni klasy IIA4

mgr Ewa Gajewska

język niemiecki

ks. mgr Łukasz Gołąbek

religia

mgr Grzegorz Goździewicz

matematyka, informatyka, podstawy programowania, robotyka

ks. mgr Norbert Graczyk

religia

mgr Wojciech Janicki

wychowanie fizyczne, doradca zawodowy, wychowawca klasy IA

mgr Dorota Jochaniak- Dolatowska

język polski

mgr Małgorzata Kauch

chemia, matematyka, przyroda,

wychowawczyni klasy IIIB

mgr Elżbieta Kochańczyk

historia, wiedza

o społeczeństwie

mgr Maciej Kostyk

język polski,

wychowawca klasy IIC3

mgr Izabela Kucharska

język niemiecki, wychowawczyni klasy IIB3

mgr Joanna Liśkiewicz

nauczyciel bibliotekarz

mgr Lidia Łęgowa

rewalidacja

mgr Gabriela Mielcarek

historia, wiedza

o społeczeństwie

mgr Magdalena Mielczarek

podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy, dyrektor szkoły

mgr Radomir Miłaszewicz

matematyka,

wychowawca klasy IIID

mgr Agnieszka Niedźwiedzka

matematyka

mgr Danuta Owczarek- Marcinkowska

język polski

mgr Anna Pieprz

nauczyciel bibliotekarz

mgr Franciszek Pobiarżyn

matematyka

mgr Alicja Sajdak

język angielski, wychowawczyni klasy IIA3

mgr Bogusław Sitnik

geografia, przyroda

mgr Aneta Skrzynecka

historia

mgr Mateusz Sobczyński

język angielski

mgr Renata Stępień

rewalidacja

mgr Wiesława Stuczyk

matematyka

dr Ewelina Waląg

język polski, etyka

mgr Emilia Wawrzyniak

biologia, geografia

mgr Mirosław Wesołowski

historia, filozofia, 

wiedza o społeczeństwie, wicedyrektor szkoły

mgr Tomasz Woźniczka

historia, wiedza

o społeczeństwie, historia

i społeczeństwo

mgr Katarzyna Wróbel

język rosyjski

mgr Roman Zbroiński

informatyka

Administracja i obsługa

Bożena Dąbrowska

starszy referent

Danuta Gonera

pracownik do prac lekkich

Wioleta Kmiotek

specjalista do spraw kadr

Stanisław Lis

główny księgowy

Marek Nowakowski

starszy rzemieślnik

Anna Sawczyszyn

sekretarz szkoły

Grażyna Schult

pracownik do prac lekkich

Anna Stojko

specjalista do spraw gospodarczych

Krzysztof Stopka

starszy rzemieślnik

Paweł Wójtowicz

administrator sieci- informatyk

Danuta Wrona

pracownik do prac lekkich